1-oktabr “O‘qituvchi va murabbiylar kuni” munosabati bilan quyidagi o‘qituvchilar taqdirlandi

Yoshlarni ona vatanga muhabbat va sadoqat ruhida tarbiyalash, ularni turli tahdidlardan asrash, komil inson etib voyaga yetkazish, zamonaviy ilm-fan va kasb-hunar asoslarini o‘rgatish, ma’naviy-ahloqiy qadriyatlarimizni asrab-avaylash, ularni qalbi va ongiga yuksak insoniy tuyg‘u va fazilatlarni singdirish borasidagi fidoyiligi, ta’lim-tarbiya sohasidagi ko‘p yillik samarali mehnati hamda “1 oktabr – O‘qituvchi va murabbiylar kuni” bayrami munosabati bilan Bulung‘urlik bir guruh faol va fidoyi o‘qituvchi va murabbiylar taqdirlandi.

 

Xususan, quyidagi o‘qituvchilar O‘zbekiston Respublikasi Xalq ta’limi vazirligi tarmoq mukofoti “Xalq ta’limi a’lochisi” ko’krak nishoni bilan taqdirlandi:

 

T/r

F.I.Sh

Ish joyi, lavozimi

1

Berdiyorov Arziqul Ummatovich

11-umumta’lim maktabi direktori

2

Turanov To‘lqin Axmatovich

35-umumta’lim maktabi matematika fani o‘qituvchisi

3

Axmedova Muhayyo Meliqulovna

16-umumta’lim maktabi ona tili va adabiyot fani o‘qituvchisi

4

Toshpo‘latov Yuldosh Xudoyberdiyevich

37-umumta’lim maktabi huquq fani o‘qituvchisi

 

O‘zbekiston Respublikasi Xalq ta’limi vazirining “Faxriy yorlig‘i” bilan taqdirlandi:

 

T/r

F.I.Sh

Ish joyi, lavozimi

1

Uzoqov Begzod Erkin o‘g‘li

37-umumta’lim maktabi fizika fani o‘qituvchisi

 

 

Bulungur tumani hokimining tegishli farmoyioshiga ko’ra, quyidagi oqituvchilar hokimlikning “Faxriy yorlig‘i” bilan taqdirlandi:

 

T/r

F.I.Sh

Ish joyi, lavozimi

  1.  

Sattarova Shoxida Lapasovna

Bulung‘ur tumani Maktabgacha ta’lim bo‘limi Davlat va nodavlat Maktabgacha ta’lim tashkilotlar faoliyatini muvofiqlashtirish shuba mudiri

  1.  

Shamuradova Gulchexra Kuvandikovna

Bulung‘ur tumani 12-son maktabgacha ta’lim tashkiloti mudirasi

  1.  

Umarova Gulnoza  Abdualimovna

Bulung‘ur tumani 20-son maktabgacha ta’lim tashkiloti mudirasi

  1.  

Eshbekova Feruza Abduvaitovna

Bulung‘ur tumani 17-son maktabgacha ta’lim tashkiloti mudirasi

  1.  

Valiyeva Ra’no Abdisalimovna

Bulung‘ur tumani 23-son maktabgacha ta’lim tashkiloti mudirasi

  1.  

Saydaliyev Ilxom Ismoilovich

Bulung‘ur tumani Maktabgacha ta’lim bo‘limi Maxsus ta’mirlash ekspluatasiya bo‘lim boshlig‘i

  1.  

Normatova Gavxar Rustamovna

Bulung‘ur tumani 22-son maktabgacha ta’lim tashkiloti uslubchisi

  1.  

Tugalova Shalola Habibullo qizi

Bulung‘ur tumani 11-son maktabgacha ta’lim tashkiloti tarbiyachisi

  1.  

Abdurazoqova Nafisa

Bulung‘ur tumani 24-son maktabgacha ta’lim tashkiloti uslubchisi

  1.  

G‘aziyev Sodiqjon G‘aybullayevich

Bulung‘ur tumani Xalq ta’limi bo‘limi ta’lim sifatini yuritish monitoringi bosh metodisti

  1.  

Abduraxmonov Kamol Abdusalomovich

Bulung‘ur tumani 11-umumta’lim maktabi o‘quv ishlari bo‘yicha direktori o‘rinbosari

  1.  

Jabbarov Dilshod Melibayevich

Bulung‘ur tumani 36-umumta’lim maktabi jismoniy tarbiya fani o‘qituvchisi

  1.  

Ruziboyev Bobir Mirzakulovich

Bulung‘ur tumani 69-umumta’lim maktabi Ona-tili va adabiyot fani o
‘qituvchisi

  1.  

Abdukarimova Gulnoza Abdukadirovna

Bulung‘ur tumani 50-umumta’lim maktabi boshlang‘ich sinf o‘qituvchisi

  1.  

Artiqova Zohida Abduxalilovna

Bulung‘ur tumani 22-IDUM direktori

  1.  

Usmankulova Dilbar Lapasovna

Bulung‘ur tumani 1-IDUMning boshlang‘ich sinf o‘qituvchisi

  1.  

Xushbakov Orifjon Abduraximovich

Bulung‘ur tumani 5-IDUMning ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha direktor o‘rinbosari

  1.  

Suvonqulova Farida Abdumalikovna

Bulung‘ur tumani Barkamol avlod maktabi o‘quv va tashkiliy ishlar bo‘yicha direktor o‘rinbosari

  1.  

Usmonova Lola Shokirovna

Bulung‘ur tumani Xalq ta’limi bo‘limi xorijiy tillari metodisti

  1.  

Tajibayev Allayor

Bulung‘ur tuman madaniyat bo‘limi to‘garak rahbari

  1.  

Mamatmuratov Farrux Uktamovich

Bulung‘ur tumani 1-son kasb-hunar maktabi tarix fani o‘qituvchisi

  1.  

Raximova Dilbar Juraboyevna

Bulung‘ur tumani 2-son kasb-hunar maktabi psixologi

  1.  

Alimova Oyista Tashtemirovna

Bulung‘ur tumani sportni rivojlantirish bo‘limi baddiy gimnastika murabbiysi

  1.  

Xaydarova Yanglish Turdimurotovna

Bulung‘ur Pedagogika kolleji ishlab chiqarish ta’limi bo‘yicha direktor o‘rinbosari

  1.  

Xudoynazarov Berdali Begimovich

Bulung‘ur tumani 9-son Bolalar musiqa va san’at maktabi rubob o‘qituvchisi

  1.  

Kulmatov Aktam Muxtorovich

Bulung‘ur tumani Mudofaaga ko‘maklashuvchi Vatanparvar tashkilotining usta o‘rgatuvchisi

  1.  

Shukurov Abdumusa Abdiraxmonovich

Bulungur EDUCATIONS” MCHJ nodavlat ta’lim maussasasi rahbari

 

Faxriy yorliq hamda esdalik nishonlari tumandagi 1-son Madaniyat uyida sana munosabati bilan o‘tkazilgan bayram tadbirida tuman hokimi Samandar Astonov tomonidan tantanali ravishda topshirildi.

 

Bacha ustozlarimizga bayram muborak bo‘lsin!

2015-2022 © Булунғур туман ҳокимлиги. Сайт яратувчиси: SAKTRM