Tanlov (tender) komissiyasi tarkibi

Hokimlik tomonidan xarid qilinadigan tovarlar (ishlar, xizmatlar)ning davlat xaridini tashkil etish, xarid komissiyalari tomonidan baholanadigan eng yaxshi takliflarini saralab olish bo’yicha doimiy ishlovchi tanlov (tender) komissiyasi tarkibi

 

 

1. D.Xabibullayev                   Bulung’ur tumani hokimining iqtisodiy taraqqiyot va kambag`allikni qisqartirish masalalari bo’yicha birinchi o’rinbosari, komissiya rahbari

 

2. A.Elmuratov                       Bulung’ur tumani hokimining sanoatni rivojlantirish, kapital qurilish, kommunikasiya va kommunal xo’jalik masalalari bo’yicha o’rinbosari, komissiya a’zosi

 

3. А.Rizayev                           Bulung’ur tumani hokimining qishloq va suv xo‘jaligi masalalari bo’yicha o’rinbosari, komissiya a’zosi

 

4. А.Xalikulov                        Bulung’ur tumani hokimining investitsiyalar va tashqi savdo masalalari bo’yicha o’rinbosari, komissiya a’zosi

 

5. А. Buriboyev                      Bulung’ur tumani hokimining yoshlar siyosati, ijtimoiy rivojlantirish va manaviy-marifiy ishlari masalalari bo’yicha o’rinbosari, komissiya a’zosi

 

6. А.Xazratkulov                     Bulung’ur tumani hokimining mahalla va oilani qo‘llab-quvvatlash masalalari bo’yicha o’rinbosari, komissiya a’zosi

 

7. O.Djumanazarov                          Bulung’ur tumani hokimligi bosh yuriskonsulti, komissiya a’zosi

 

8. J.Babanazarov                              Bulung‘ur tumani hokimiligi bosh xisobchisi, komissiya a’zosi

 

9. Sh.Narmatov                                Bulung’ur tumani hokimiligi devonxona mudiri, komissiya a’zosi

 

10. G‘.Shamanov                    Bulung’ur tumani hokimiligi bosh mutaxassisi, komissiya a’zosi

 

11. Sh.Xidirov                        Bulung’ur tumani hokimiligi xo‘jalik ishlari mudiri, komissiya a’zosi

 

12. S. Achilov                         Bulung’ur tumani hokimining iqtisodiy taraqqiyot va kambag`allikni qisqartirish masalalari bo’yicha birinchi o’rinbosari - bosh mutaxassisi, komissiya a’zosi

 

13. B.Boymirzayev                 Bulung’ur tumani hokimining sanoatni rivojlantirish, kapital qurilish, kommunikasiya va kommunal xo’jalik masalalari bo’yicha o’rinbosari - etakchi mutaxassisi, komissiya a’zosi

 

14. D.Suyarov                         Bulung’ur tumani hokimining investitsiyalar va tashqi savdo masalalari bo’yicha o’rinbosari - bosh mutaxassisi, komissiya a’zosi

 

15. I.Umarov                          Bulung’ur tumani hokimining yoshlar siyosati, ijtimoiy rivojlantirish va manaviy-marifiy ishlari masalalari bo’yicha o’rinbosari - bosh mutaxassisi, komissiya a’zosi

 

16. S. Achilov                         Bulung’ur tumani hokimining mahalla va oilani qo‘llab-quvvatlash masalalari bo’yicha o’rinbosari - 1-toifali mutaxassisi, komissiya a’zosi

 

 

2015-2022 © Булунгур туман ҳокимлиги. Maked by: SAKTRM